Nice Label

 

 

Nice Label to rodzina programów działających w środowisku Windows, przeznaczonych do projektowania i drukowania etykiet.


Sterowniki, specjalnie przygotowane do termotransferowych drukarek etykiet, pozwalają na optymalne wykorzystanie ich możliwości i skrócenie czasu wydruku. Za pomocą programów Nice Label można również drukować na zwykłych drukarkach biurowych (ze standardowymi sterownikami).

Wszystkie programy Nice Label mają przejrzysty i przyjazny interfejs użytkownika oraz gamę nowoczesnych narzędzi, które sprawiają, że projektowanie etykiet jest łatwe i szybkie. Starannie przygotowana instrukcja i pomoc pozwala szybko nauczyć się obsługi programu. Programy mają polską wersję językową.

Nice Label Express jest prosty i bardzo łatwy w obsłudze, ma podstawowe funkcje potrzebne do projektowania etykiet. Pozwala szybko zaprojektować etykietę nawet niewprawnemu użytkownikowi. Możliwe jest pobieranie danych z pliku tekstowego, pliku CSV lub z Excela.

Nice Label Pro jest programem o szerokich możliwościach, dopuszcza współpracę z zewnętrznymi aplikacjami i bazami danych, m.in. przez ODBC, OLE DB, BDE, DDE i ActiveX. Posiada zawansowane narzędzia do obsługi pól tekstowych, graficznych i kodu kreskowego. Poprzez modul Configuration istnieje możliwość przydzielania użytkowników i nadawania im różnych praw dostępu (np. tylko wydruk, pełny dostęp itp.).

Nice Label Suite w pełni spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Poza wszystkimi możliwościami wersji Pro zawiera moduł pozwalający na tworzenie w własnego interfejsu graficznego w postaci formularzy do wprowadzania danych. Natomiast moduł Watch pozwala na zsynchronizowanie procesu wydruku z wieloma innymi zdarzeniami (np. pojawienie się nowego pliku w określonym katalogu, zmiana zawartości pliku, dostarczenie poczty, e-mail, aktywność portu COM). Ta wersja zawiera również moduł służący tylko do drukowania etykiet (dostęp do najważniejszych opcji z poziomu jednego okna) a także moduł umożliwiający drukowanie etykiet bezpośrednio z urządzeń mobilnych typu Pocket PC.

© Copyright Drukarki etykiet 2020. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl